Yoast SEO Premium (for WordPress) - en to hu translation catalogue (238 entries)

en: %1$s created a %2$sredirect%3$s from the old post URL to the new post URL.
hu: %1$s létrehozott egy %2$s redirect%3$s-t a régi URL-ről az új bejegyzés URL-címére.

en: %1$s created a %2$sredirect%3$s from the old term URL to the new term URL.
hu: %1$s elkészült %2$sátirányított%3$s a régi URL-ről az új URL-re.

en: %1$s detected that you deleted a post (%5$s). You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post %4$s.
hu: A %1$s észlelte, hogy töröltünk egy bejegyzést (%5$s). Ezek a lehetőségek: %2$s  Teljes a tanácstalanság? %3$sOlvassuk el ezt a bejegyzést %4$s.

en: %1$s detected that you deleted a term (%5$s). You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post %4$s.
hu: A %1$s észlelte, hogy töröltünk egy kifejezést (%5$s). Ezek a lehetőségek: %2$s Teljes a tanácstalanság? %3$sOlvassuk el ezt a bejegyzést %4$s.

en: %1$s detected that you moved a post (%5$s) to the trash. You can either: %2$s Don't know what to do? %3$sRead this post%4$s.
hu: A %1$s észlelte, hogy a lomtárba helyeztél egy bejegyzést. Ezeket teheted: %2$s Nem tudod mit tegyél? %3$sOlvasd el ezt!%4$s

en: %1$s detected that you restored a post (%4$s) from the trash, for which a redirect was created. %2$sClick here to remove the redirect%3$s
hu: %1$s azt tapasztalta, hogy egy bejegyzést (%4$s) a kukából visszaállítottál, ezt a bejegyzést azonban átirányítottad. %2$sKattints ide az átirányítás eltávolításához%3$s

en: %1$s is not connected to %2$s. To set up a connection, make sure you click %3$sSave changes%4$s first, then copy the given API key below and use it to %3$screate%4$s and %3$sturn on%4$s a Zap within your %2$s account.
hu: %1$s nem kapcsolódik a %2$shez. Az összekapcsoláshoz először kattintsunk a %3$sVáltozások mentésére%4$s, majd illesszük be a kapott API kulcsot, %3$shozzunk létre%4$s és %3$sindítsunk el%4$s egy Zapet a %2$s fiókunkkal.

en: %1$s is successfully connected to %2$s!
hu: %1$s sikeresen kapcsolódott a %2$shez!

en: %1$s uses this API Key: %2$s
hu: %1$s ezt az API kulcsot használja: %2$s

en: %1$s will be redirected to %2$s. Maybe it's worth considering to create a direct redirect to %2$s.
hu: %1$s át lesz irányítva ide: %2$s. Érdemes létrehozni egy közvetlen átirányítást ide: %2$s.

en: %1$sClick here%2$s to index your links, so we can identify orphaned %3$s. %4$s
hu: %1$sKattints ide%2$s a linkek indexálásához, hogy az elárvult %3$s azonosítsd. %4$s

en: %1$sConnect %2$s with %3$s%4$s to instantly share your published posts with 2000+ destinations such as Twitter, Facebook and more.
hu: %1$sKapcsoljuk össze a %2$st a %3$sel%4$s, hogy azonnal megosszuk a bejegyzéseinket 2000+ célhelyen, mint Twitter, Facebook és a többi.

en: %1$sLearn more about orphaned content%2$s.
hu: %1$sTudj meg többet az elárvult tartalomról%2$s.

en: %s can generate redirect files that can be included in your website web server configuration. If you choose this option the PHP redirects will be disabled. Only check this option if you know what you are doing!
hu: A %s generálni tud átirányítási fájlokat, melyeket csatolni tudsz a webszervered konfigurációjához. Ha ezt a lehetőséget választod, a PH átirányítások le lesznek tiltva. Csak akkor válaszd ezt a lehetőséget, ha tudod mit csinálsz!

en: %s integration
hu: %s integráció

en: %s internal linking
hu: %s belső linkelés

en: %s just created a redirect from the old URL to the new URL.
hu: %s csak egy átirányítást hozott létre a régi URL-ről az új URL-re.

en: %s will ask for an API key. Use this one:
hu: %s kérni fog egy API kulcsot. Használjuk ezt:

en: 'Orphaned content' refers to %1$s that have no inbound links, consider adding links towards these %1$s. %2$s
hu: Az 'Elárvult tartalom' olyan %1$s vonatkozik, amelyekre nem mutat link, hozzon létre linkeket amelyek a %1$s mutatnak. %2$s

en: 301 Moved Permanently
hu: "301 – Véglegesen áthelyezve"

en: 302 Found
hu: "302 – Talált"

en: 307 Temporary Redirect
hu: "307 – Ideiglenes átirányítás"

en: 410 Content Deleted
hu: 410 – Tartalom törölve

en: 410 Redirect created from %1$s!
hu: 410 Átirányítás létrehozva a %1$s-ból!

en: 451 Unavailable For Legal Reasons
hu: 451 Jogi okokból kifolyólag elérhetetlen

en: Add Redirect
hu: Átirányítás hozzáadása

en: Add a metadescription to your post for the best internal linking suggestions.
hu: Adjunk meta leírást a bejegyzésnek a pontosabb belső hivatkozási javaslatokhoz.

en: Add a title and a metadescription to your post for the best internal linking suggestions.
hu: Adjunk címet és meta leírást a bejegyzésnek a pontosabb belső hivatkozási javaslatokhoz.

en: Add a title to your post for the best internal linking suggestions.
hu: Adjunk címet a bejegyzésnek a pontosabb belső hivatkozási javaslatokhoz.

en: Add as related keyphrase
hu: Adjuk hozzá, kapcsolódó kifejezésként

en: Add custom fields to page analysis
hu: Egyéni mező hozzáadása az oldal analízishez

en: Add related keyphrase
hu: Kapcsolódó kulcsszó hozzáadása

en: Added!
hu: Hozzáadva!

en: Adds a list of internal links to sibling pages which share the same parent.
hu: Belső hivatkozások listájának hozzáadása az testvéroldalakhoz, amelyek azonos szülőhöz tartoznak.

en: Adds a list of internal links to subpages of this page.
hu: Belső hivatkozások listájának hozzáadása az aloldalakhoz.

en: Adds a list of links related to this page.
hu: Az oldalhoz kapcsolódó hivatkozások listájának létrehozása.

en: Adds a table of contents to this page.
hu: Tartalomjegyzék hozzáadása az oldalhoz

en: All redirect types
hu: Az összes átiránytási típus

en: All redirects have been imported successfully. Go to the %1$sredirects overview%2$s to see the imported redirects.
hu: Minden átirányítás sikeresen importált. Az importált átirányítások megtekintéséhez menjen a %1$s átirányítási áttekintés %2$s-ra.

en: Also, add a metadescription to your post for the best internal linking suggestions.
hu: Továbbá, adjunk meta leírást a bejegyzésnek a pontosabb belső hivatkozási javaslatokhoz.

en: Also, add a title and a metadescription to your post for the best internal linking suggestions.
hu: Továbbá, adjunk címet és meta leírást a bejegyzésnek a pontosabb belső hivatkozási javaslatokhoz.

en: Also, add a title to your post for the best internal linking suggestions.
hu: Továbbá, adjunk címet a bejegyzésnek a pontosabb belső hivatkozási javaslatokhoz.

en: An error occurred: unfortunately our Morphology feature is not working. Please make sure you {{activateLink}}activate your subscription in MyYoast{{/activateLink}} and then {{reloadButton}}reload this page{{/reloadButton}} to make it work properly.
hu: Hiba történt: sajnos a Nyelvelemző funkció nem működik. Bizonyosodjuk meg róla, hogy  {{activateLink}}aktiváltuk az előfizetésünket a MyYoast{{/activateLink}}ban és utána a helyes működés érdekében {{reloadButton}}Újratöltöttük az oldalt{{/reloadButton}}.

en: Analysis results
hu: Elemzési eredmények

en: Are you trying to use multiple related keyphrases? You should add them separately.
hu: Több kapcsolódó kulcsszót szeretnénk hozzáadni? Egyesével vigyük fel őket.

en: As you're on Apache, you should add the following include to the website httpd config file:
hu: Mivel Apache-on vagy, add hozzá a következőt a honlapod httpd konfigurációs fájljához:

en: As you're on Nginx, you should add the following include to the Nginx config file:
hu: Mivel Nginx-en vagy, add hozzá a következőt az NGINX konfigurációs fájlodhoz:

en: Ask your SEO Manager or Site Administrator to count links in all texts, so we can identify orphaned %1$s. %2$s
hu: Kérd meg a SEO kezelődet vagy adminisztrátorodat, hogy számolja meg a linkek számát az összes szövegben, hogy azonosítani tudjuk az elárvult %1$s(a)t. %2$s

en: By default we write the redirects to your %s file, check this if you want the redirects written to a separate file. Only check this option if you know what you are doing!
hu: Alapesetben az átirányítást a %s fájlban tároljuk. Jelöld be a négyzetet, ha azt szeretnéd, hogy az átirányítások külön fájlba kerüljenek. Csak akkor használd ezt az opciót, ha tudod mit csinálsz!

en: CSV import failed: No file selected.
hu: A CSV importálása sikertelen: nincs fájl kiválasztva.

en: CSV import failed: the provided file could not be parsed using a CSV parser.
hu: A CSV import nem sikerült: a megadott file nem olvasható a CSV elemzővel.

en: CSV import failed: the provided file is larger than %1$s.
hu: A CSV importálása sikertelen: a megadott fájl nagyobb, mint %1$s.

en: CSV import failed: the provided file is not a CSV file.
hu: A CSV importálása sikertelen: a megadott fájl nem CSV fájl.

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Choose a CSV file from your computer:
hu: CSV-fájl kiválasztása a számítógépről:

en: Close
hu: Bezár

en: Connecting %1$s to %2$s means you can instantly share your published posts with 2000+ destinations such as Twitter, Facebook and more.
hu: A %1$s összekapcsolása a %2$sel azt jelenti, hogy azonnal megoszthatjuk a bejegyzéseinket, több mint 2000 helyen, úgy mint Twitter, Facebook és a többi.

en: Copied!
hu: Másolva!

en: Copy link
hu: Hivatkozás másolása

en: Copy link to suggested article: %s
hu: Kapcsolódó cikk hivatkozás másolása: %s

en: Copy to clipboard
hu: Vágólapra másolás

en: Create Redirect
hu: Átirányítás létrehozása

en: Create a Zap in %s
hu: Zap létrehozása %s -ben

en: Create redirect
hu: Átirányítás létrehozása

en: Delete
hu: Törlés

en: Edit
hu: Szerkeszt

en: Edit redirect
hu: Átirányítás szerkesztése

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Enter a related keyphrase to calculate the SEO score
hu: Írd be a kapcsolódó kulcskifejezést, hogy a SEO érték kikalkulálható lehessen

en: Enter redirects to import
hu: Adja meg az importálandó átirányításokat

en: Error while saving this redirect
hu: Hiba történt ennek az átiránításnak a mentésekor

en: Error: a redirect for this URL already exists
hu: Hiba: erre az URL-re már van átírányítás

en: Export SEO title
hu: SEO cím exportálása

en: Export URL
hu: URL exportálás

en: Export keyphrase scores
hu: Kulcskifejezés értékek exportálása

en: Export keyphrases
hu: Kulcskifejezések exportálása

en: Export keyphrases to a CSV file
hu: A kulcsszavak exportálása CSV file-ba

en: Export meta description
hu: Meta leírás exportálása

en: Export readability score
hu: Olvashatósági pontszám exportálása

en: Export redirects
hu: Átirányítások exportálása

en: Export redirects to a CSV file
hu: Az átirányítások exportálása CSV file-ba

en: Export title
hu: Cím exportálás

en: Exporting data can take a long time when there are many posts, pages, public custom post types or terms.
hu: Az adatok exportálása hosszú időt vesz igénybe, ha sok bejegyzés, oldal, nyilvános bejegyzés típus vagy kifejezés van.

en: Facebook share preview
hu: Facebook megosztás előnézete

en: Filter
hu: Szűrő

en: Filter by redirect type
hu: Az átirányítások típus szerinti rendezése

en: Format
hu: Formátum

en: Generate a separate redirect file
hu: Különálló átirányítási fájl létrehozása

en: Go to your %s Dashboard
hu: Menjünk a %s vezérlőpuljára

en: Help on choosing the perfect keyphrase
hu: Segítség a legmegfelelőbb kulcskifejezés kiválasztásához

en: Help on keyphrase synonyms
hu: Segítség egy kulcskifejezés szinonímához

en: ID
hu: Azonosító

en: If you need a list of all public posts, terms and related keyphrases, you can generate a CSV file using the %s button below.
hu: Ha az összes nyilvános bejegyzés, kifejezés vagy rokon kulcsszóra lenne szükséged, az alábbi %s gomb segítségével létrehozhatod a CSV file-t.

en: If you need to have a list of all redirects, you can generate a CSV file using the button below.
hu: Ha az összes átirányítás listájára van szükség, az alábbi gombbal lehet létrehozni a CSV file-t.

en: Import .htaccess
hu: .htaccess Importálása

en: Import CSV file
hu: CSV file importálása

en: Import from a CSV file
hu: Importálás CSV file-ból

en: Import from other redirect plugins
hu: Importálás más átirányítási bővítményekből

en: Import from:
hu: Importálás innen:

en: Import redirects
hu: Átirányítások importálása

en: Import redirects from %s
hu: Átirányítások Importálása %s-ből

en: Imported %1$s/%2$s redirects successfully. Go to the %3$sredirects overview%4$s to see the imported redirect. | Imported %1$s/%2$s redirects successfully. Go to the %3$sredirects overview%4$s to see the imported redirects.
hu[0]: Beimportálva %1$s/%2$s sikeresen átirányítva. Menj el a %3$sátirányítás áttekintéséhez%4$s hogy lásd magát az átirányítást.
hu[1]: Beimportálva %1$s/%2$s valamennyien sikeresen átirányítva. Menj el a %3$sátirányítások áttekintéseihez%4$s hogy lásd az átirányításokkal kapcsolatosakat.

en: Insights
hu: Betekintő

en: Internal linking suggestions
hu: Belső linkelési javaslatok

en: It takes a few seconds to show you a list of related content to which you could link. The suggestions will be shown here as soon as we have them.
hu: Néhány másodpercig eltart, mire a linkelhető kapcsolód tartalmak listája rendelkezésre áll.  A javaslatokat itt fogjuk megjeleníteni, ahogy elérhetők.

en: Keyphrase
hu: Kulcskifejezés

en: Keyphrase synonyms
hu: Kulcs kifejezés szinoníma

en: Link suggestions
hu: Javasolt hivatkozások

en: Load suggestions
hu: Javaslatok betöltése

en: Make it serve a 410 Content Deleted header
hu: "410 - Tartalom törölve" fejlécet adjon válaszként.

en: Mark as fixed:
hu: Megjelölés javítottként:

en: Mark this issue as fixed in %1$s.
hu: A hiba megjelölése javítottként itt: %1$s.

en: New URL
hu: Új URL

en: New URL:
hu: Új URL:

en: New URL: {{link}}%s{{/link}}
hu: Új URL: {{link}}%s{{/link}}

en: New type can't be empty.
hu: Az új típus nem lehet üres.

en: No redirects have been imported. Probably they already exist as a redirect. Go to the %1$sredirects overview%2$s to see the existing redirects.
hu: Nem került egyetlen átirányítás sem importálva. Talán azért mert már léteznek és aktív átirányítások. Látogass el a  %1$sátirányítás áttekintéshez%2$s hogy lásd magát az átirányítást.

en: Not all the required fields are filled.
hu: Nincs kitöltve minden szükséges mező.

en: Not supported!
hu: Nem támogatott

en: Old URL
hu: Régi URL

en: Old URL:
hu: Régi URL:

en: Old URL: {{link}}%s{{/link}}
hu: Régi URL: {{link}}%s{{/link}}

en: Once you add a bit more copy, we'll give you a list of related content here to which you could link in your post.
hu: Ha még többet adunk hozzá, akkor a kapcsolódó tartalmakról kapunk egy listát, amit felhasználhatunk a bejegyzésben.

en: Origin
hu: Forrás

en: Orphaned content
hu: Elárvult tartalom

en: Plain redirects
hu: Egyszerű átirányítások

en: Please enter the new URL for %s
hu: Kérem add meg az új URL-t a %s-hez

en: Please note that the first row in this file is a header. This row should be ignored when parsing or importing the data from the export.
hu: A file első bekezdése egy fejléc. Ezt a bekezdést figyelmen kívül kell hagyni az olvasáskor vagy az adatok exportálásból történő beimportálásakor.

en: Please note that you can only create 1 Zap with a trigger event from %1$s. Within this Zap you can choose one or more actions.
hu: Fontos megjegyezni, hogy csak 1 Zapot lehet létrehozni esemény figyeléssel  %1$sból. Ebben a Zapben választhatjuk ki a műveleteket.

en: Please note:
hu: Megjegyzés:

en: Read more about %s.
hu: További információ a %s -ről

en: Read more about how internal linking can improve your site structure.
hu: Olvass többet arról, hogy a belső linkelés hogyan javíthatja az oldalad struktúráját.

en: Read more about how the insights can help you improve your content.
hu: Olvass többet arról, hogy hogyan segíthetnek a tippek a tartalmad fejlesztésében.

en: Redirect added.
hu: Átirányítás hozzáadva.

en: Redirect created
hu: Átirányítás létrehozva

en: Redirect created from %1$s to %2$s!
hu: Átirányítás létrehozva erről: %1$s erre: %2$s!

en: Redirect deleted.
hu: Átirányítás törölve.

en: Redirect import failed: no redirects found.
hu: Átirányítás importálása sikertelen: Nem találhatóak átirányítások.

en: Redirect import failed: the Redirection plugin is not installed or activated.
hu: Átirányítás importálása sikertelen: Átirányító bővítmény nincs telepítve vagy bekapcsolva.

en: Redirect import failed: the selected redirect plugin is not installed or activated.
hu: Az átirányítás importálása sikertelen: a kiválasztott átirányítási bővítmény nincs telepítve vagy aktiválva.

en: Redirect import failed: we can't recognize this type of import.
hu: Az átirányítás importálása sikertelen: nem ismeri fel az ilyen típusú importokat.

en: Redirect it to another URL
hu: Átirányítás egy másik URL-re.

en: Redirect method
hu: Átirányítási metódus

en: Redirect not deleted.
hu: Az átirányítás nincs törölve.

en: Redirect this broken URL and fix the error
hu: A hibás URL átirányítása és a hiba javítása.

en: Redirect updated.
hu: Átirányítás frissítve.

en: Redirection
hu: Átirányítás

en: Redirects
hu: Átirányítások

en: Redirects per page
hu: Átirányítás / lap

en: Redirects settings
hu: Átirányítási beállítások

en: Refresh suggestions
hu: Javaslatok frissítése

en: Regex Redirects
hu: Regex Átirányítások

en: Regular Expression
hu: Reguláris kifejezés

en: Regular Expression (regex) Redirects are extremely powerful redirects. You should only use them if you know what you are doing. %1$sRead more about regex redirects on our knowledge base%2$s.
hu: A Reguláris kifejezés (regex) átirányítások rendkívül hatékony átirányítások. Csak akkor használjuk őket, ha tudjuk mit csinálunk. %1$sTovábbi információ a regex átirányításokról a tudástárban%2$s.

en: Regular Expression redirects
hu: Hagyományos átirányítás-kifejezések

en: Related keyphrase
hu: Kapcsolódó kulcsszó

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Reset API Key
hu: API kulcs törlése

en: Safe Redirect Manager
hu: Biztonsági átirányítás kezelő

en: Save
hu: Mentés

en: Save Changes
hu: Változások mentése

en: Save anyway
hu: Mindenképpen mentsen

en: Search
hu: Keresés

en: Select this redirect
hu: Az átirányítás kiválasztása

en: Settings
hu: Beállítások

en: Simple 301 Redirects
hu: Egyszerű 301 átirátnyítások

en: Something went wrong when deleting this redirect.
hu: Valami hiba történt az átirányítás törlése során.

en: Stale cornerstone content
hu: Elavult sarokkő tartalma

en: Stale cornerstone content refers to cornerstone content that hasn’t been updated in the last 6 months. Make sure to keep these %1$s up-to-date. %2$sLearn more about cornerstone content%3$s.
hu: Az elmaradt sarokkövek tartalma olyan sarokkövekre utal, amelyeket nem frissítettek az elmúlt 6 hónapban. Győződjön meg róla, hogy ezek a %1$s -ek naprakészek. %2$s További információ a %3$s sarokköve tartalmáról.

en: Synonyms
hu: Szinonímák:

en: Table of contents
hu: Tartalomjegyzék

en: Target
hu: Cél

en: Team Yoast
hu: Yoast Team

en: The Insights section in our metabox shows you useful data about your content, like what words you use most often.
hu: A meta-doboz betekintés része a tartalmadról hasznos információkat jelenít meg, például, hogy milyen szavakat használsz a leggyakrabban.

en: The Regular Expression field can't be empty.
hu: A Reguláris kifejezés mező nem maradhat üresen.

en: The URL you are redirecting to seems to return a %1$s status. You might want to check if the target can be reached manually before saving.
hu: Az általad beírt átirányítási URL %1$s állapotú. Érdemes ellenőrizned, hogy a cél elérhető-e, mielőtt elmented az átirányítást.

en: The URL you entered could not be resolved.
hu: Az általad beírt URL-t nem lehet feloldani.

en: The URL you entered returned a HTTP code different than 200(OK). The received HTTP code is %1$s.
hu: A megadott URL a "200 – OK" HTTP kódtól eltérő választ adott. A válaszkód: %1$s.

en: The first row in this file is the header row. This row should be ignored when parsing or importing the data from the export.
hu: A file első sora a fejléc-sor. Ezt a sort figyelmen kívül kell hagyni, amikor az adatokat az exportból betöltjük vagy beolvassuk.

en: The first true all-in-one SEO solution for WordPress, including on-page content analysis, XML sitemaps and much more.
hu: A legelső igazi minden-benne-van SEO megoldás WordPresshez, belértve egyoldalas tartalom analízist, XML sitemap-eket és még sok minden mást is.

en: The link suggestions metabox contains a list of posts on your blog with similar content that might be interesting to link to.
hu: A meta doboz link-javaslatai a blogod olyan bejegyzéseinek listáját tartalmazzák, amelyre érdemes lehetne linkelni.

en: The new URL field can't be empty.
hu: Az új URL mező nem lehet üres.

en: The old URL already exists as a redirect.
hu: A régi URL már létezik átirányításként.

en: The old URL field can't be empty.
hu: Az régi URL mező nem lehet üres.

en: The old URL for your redirect is not relative. Only the new URL is allowed to be absolute. Make sure to provide a relative old URL.
hu: Az átirányítás régi URL-je nem relatív. Csak az új URL-cím lehet abszolút. Győződjön meg róla, hogy viszonylag régi URL-t ad meg.

en: The redirect type is the HTTP response code sent to the browser telling the browser what type of redirect is served. %1$sLearn more about redirect types%2$s.
hu: Az átiránytás típusa egy olyan HTTP válasz-kód, amit a böngészőnek küldenek, hogy ebből megállapítsa milyen típusú átirányítást kell kiszolgálni. %1$sTudj meg többet az átirányítás típusokról%2$s.

en: The redirect was added successfully.
hu: Az átirányítás hozzáadása sikeres.

en: The redirect was deleted successfully.
hu: Az átirányítás törlése sikeres.

en: The redirect was updated successfully.
hu: Az átirányítás frissítése sikeres.

en: The redirect you are trying to save will create a redirect loop. This means there probably already exists a redirect that points to the origin of the redirect you are trying to save
hu: Az elmenteni kívánt átirányítás egy hurkot fog eredményezni. Ez azt jelenti, hogy valószínűleg már létezik egy olyan átirányítás, ami a most menteni kívánt átirányítás kezdetére mutat.

en: To improve your site structure, consider linking to other relevant posts or pages on your website.
hu: A webhely szerkezetének fejlesztése érdekében fontoljuk meg, hogy egyéb, az oldal számára releváns bejegyzésekre és oldalakra hivatkozunk.

en: Twitter share preview
hu: Twitter megosztás előnézete

en: Type
hu: Típus

en: Unknown error. Failed to create redirect.
hu: Ismeretlen hiba. Átirányítás létrehozása sikertelen.

en: Unknown error. Failed to update redirect.
hu: Ismeretlen hiba. Átirányítás frissítése sikertelen.

en: Update Redirect
hu: Átirányítás frissítése

en: We could not find any relevant articles on your website that you could link to from your post.
hu: Nem találtunk egyetlen releváns cikket sem a webhelyen, amelyre hivatkozhattunk volna a bejegyzésből.

en: We need to optimize your site’s SEO data so we can offer you the best %1$slinking suggestions%2$s.
    
    %3$sStart SEO Data optimization%4$s
hu: Optimalizálnunk kell a webhely SEO adatait, annak érdekében, hogy a legjobb %1$sjavasolt hivatkozások%2$s ajánlhassuk fel.
    
    %3$sKezdjük a SEO adatok optimalizálását%4$s

en: We're unable to create the directory %s
hu: A %s könyvtár létrehozása nem sikerült

en: We're unable to save the redirect file to %s
hu: Nem tudtuk elmenteni az átirányítási fájlt ide: %s.

en: We're unable to save the redirects to your %s file. Please make the file writable.
hu: Nem tudtuk elmenteni az átirányításokat a %s fájlba. Kérlek, tedd a fájlt írhatóvá.

en: We're unable to write data to the file %s
hu: Nem tudtunk adatokat írni a %s fájlba.

en: We've detected %1$s%2$d 'orphaned' %3$s%4$s (no inbound links). Consider adding links towards this %3$s. | We've detected %1$s%2$d 'orphaned' %3$s%4$s (no inbound links). Consider adding links towards these %3$s.
hu[0]: %1$s%2$d 'elárvult' linket azonosítottunk a %3$s%4$sben (nincsenek rámutató linkek). Adjon hozzá rámutató linkeket. %3$s.
hu[1]: %1$s%2$d 'elárvult' linket azonosítottunk a %3$s%4$sben (nincsenek rámutató linkek). Adjon hozzá rámutató linkeket. %3$s.

en: Web server
hu: Webszerver

en: Write list…
hu: Lista írás...

en: Write redirects to the %1$s file. Make sure the %1$s file is writable.
hu: Átirányítások írása a %1$s fájlba. Tedd írhatóvá a %1$s fájlt!

en: You are already editing a redirect, please finish this one first
hu: Már szerkeszt egy átirányítást, kérem először fejezze be.

en: You are attempting to redirect to the same URL as the origin. Please choose a different URL to redirect to.
hu: Egy eredetivel azonos URL-re próbálsz meg átirányítani.
    					Kérjük, válassz egy másik átirányítási cél-URL-t.

en: You can add or remove columns to be included in the export using the checkboxes below.
hu: Hozzáadhadsz vagy eltávolíthatsz exportálási oszlopokat az alábbi dobozok bepipálásával.

en: You can copy the contents of any %1$s file in here, and it will import the redirects into %2$s.
hu: Bemásolhatod bármely %1$s fájl tartalmát, és importálni fogjuk az átirányításokat ide: %2$s

en: You can't redirect a URL to itself.
hu: Nem lehet az URL-t saját magára átirányítani.

en: You do not have to create a redirect for URL %1$s because a redirect already exists. If this is fine you can mark this issue as fixed. If not, please go to the redirects page and change the redirect.
hu: A %1$s URL-hez nem szükséges átirányítást létrehozni, mert már létezik. Ha ez rendben van így, akkor ezt a hibát megoldottnak lehet megjelölni. Ha nem, akkor kérjük menj az átirányítások oldalra és változtasd meg a cél URL-t.

en: You do not have to create a redirect for URL %1$s because a redirect already exists. The existing redirect points to %2$s. If this is fine you can mark this issue as fixed. If not, please go to the redirects page and change the target URL.
hu: A %1$s URL-hez nem szükséges átirányítást létrehozni, mert már létezik. A meglévő átirányítás a  %2$s-re mutat. Ha ez rendben van, akkor ezt a hibát megoldottnak lehet megjelölni. Ha nem, akkor kérjük menj az átirányítások oldalra és változtasd meg a cél URL-t.

en: You have disabled the Link Suggestions feature, which is needed for Related Links to work. If you want to add related links, please enable Link Suggestions in the <a>Features settings.</a>
hu: Kikapcsoltuk a Hivatkozás ajánlási funkciót, ami a Kapcsolódó hivatkozások működéséhez  elengedhetetlen. Ha szeretnénk kapcsolódó hivatkozásokat, engedélyezzük a Hivatkozás ajánlást a <a>Beállításokban</a>

en: You have unsaved redirects, are you sure you want to leave?
hu: Nem mentettél el minden átirányítást, biztosan ki szeretnél lépni?

en: You're redirecting to a target that returns a 301 HTTP code (permanently moved). Make sure the target you specify is directly reachable.
hu: Olyan átirányítást végzel, ami "301 – Véglegesen áthelyezve" választ ad. Ellenőrizd, hogy a cél direkt módon elérhető-e!

en: Your keyphrase is too long. It can be a maximum of 191 characters.
hu: A kulcszó túl hosszú. Legfeljebb 191 karakternyi lehet.

en: Your redirect is missing the subdirectory where WordPress is installed in. This will result in a redirect that won't work. Make sure the redirect starts with %1$s
hu: Az átirányításból hiányzik a WordPress telepítésének az alkönyvtára. Ennek eredményeképp az átirányítás nem fog működni. Bizonyosodj meg arról, hogy az átirányítás ezzel kezdődik: %1$s

en: childpages
hu: gyerekoldalak

en: children
hu: gyerek

en: internal linking
hu: belső hivatkozások

en: keyphrase
hu: kulcskifejezés

en: keyphrase score
hu: kulcskifejezés érték

en: links
hu: hivatkozások

en: meta description
hu: meta leírás

[ctx: noun]
en: Type
hu: Típus

[ctx: post_type of a post or the taxonomy of a term]
en: type
hu: típus

en: readability score
hu: olvashatósági pontszám

en: related pages
hu: kapcsolódó oldalak

en: related posts
hu: kapcsolódó bejegyzések

en: seo title
hu: SEO cím

en: sibling pages
hu: testtvér oldalak

en: siblings
hu: testvérek

en: site structure
hu: webhely szerkezete

en: subpages
hu: aloldalak

en: title
hu: címsor

en: toc
hu: tartalomjegyzék

en: {{a}}Read our guide on internal linking for SEO{{/a}} to learn more.
hu: További információkért {{a}}Olvassuk el a belső hivatkozási útmutatót{{/a}}.
